Dom >

Solareast Heat Pump Ltd. profil firmy

Solareast Heat Pump Ltd.
Solareast Heat Pump Ltd.
-->
Szczegóły firmy

Rynek Główny:

Na calym swiecie

Rodzaj działalności:

Producent , Eksporter , Sprzedawca

Marki:

ODM/OEM/OBM

Ilość pracowników::

1~6000

Coroczne wyprzedaże::

<30000000

Rok założenia::

1999

Eksport szt.::

50% - 60%

Wstęp

 

Chiny Solareast Heat Pump Ltd. profil firmy 0

 

Solareast Heat Pump Ltd., największy na świecie dostawca słonecznego podgrzewacza wody, został założony w 1999 roku.Solareast Pompa Ciepła Sp.jest notowaną na giełdzie grupą przedsiębiorstw technologicznych, której celem jest „Uczyń świat czystszym, uczyń życie lepszym”.Ma ponad 20 lat wykorzystania energii słonecznej, 10 lat powietrznych pomp ciepła i 7 lat doświadczenia w branży fotowoltaicznej, dostarczając rozwiązania z zakresu czystej ciepłej wody i energii cieplnej dla 25 milionów gospodarstw domowych i ponad 20 000 klientów inżynieryjnych w ponad 100 krajach.

 

Chiny Solareast Heat Pump Ltd. profil firmy 1

 

 

Solareast Pompa Ciepła Sp.posiada 5 baz produkcyjnych w całych Chinach, jedna zlokalizowana w Shunde w Guangdong koncentruje się na powietrznych pompach ciepła.Ta fabryka ma ponad 100 000 m² i zdolność produkcyjną 80 000 zestawów pomp ciepła miesięcznie, a zainwestowaliśmy 2 miliony USD w budowę najbardziej zaawansowanych laboratoriów testowych, które mogą testować maszyny o mocy do 300 kW w ekstremalnie zimnym klimacie o temperaturze poniżej -30 ℃

 

Chiny Solareast Heat Pump Ltd. profil firmy 2

 

Jeśli chodzi o sektor pomp ciepła,Solareast Pompa Ciepła Sp.posiada największą fabrykę z ponad 100 000㎡ na południu Chin.Jesteśmy w stanie dostarczyć pełną gamę powietrznych pomp ciepła do różnych zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych, w tym basenów, ciepłej wody użytkowej, ogrzewania pomieszczeń, chłodzenia itp...

 

Chiny Solareast Heat Pump Ltd. profil firmy 3

 

Solareast Pompa Ciepła Sp.został zatwierdzony przez ISO9001, ISO14001 i ISO18001.Nasze produkty zostały certyfikowane przez wiele rygorystycznych testów i norm w różnych krajach, np. CCC, CE, SAA, ERP, Watermark, Standardmark, SII, itp...

 

 

Na Solareast Pompa Ciepła Sp., długoterminowy zrównoważony rozwój jest jednym z naszych kluczowych czynników wpływających na to, jak działamy.Naszym celem jest przyczynianie się do zrównoważonego rozwoju świata poprzez rozwiązywanie problemów społecznych i dostarczanie społeczeństwu nowej wartości.

 

 

Usługa

1. kim jesteśmy?
Mamy siedzibę w Guangdong w Chinach, zaczynamy od 2012 roku, sprzedajemy na rynek krajowy (60,00%), Europa Zachodnia (3,00%), Azja Południowo-Wschodnia (3,00%), Europa Południowa (3,00%), Europa Północna (2,00%), Afryka (2,00%), Ameryka Północna (1,00%), Ameryka Południowa (1,00%).W naszym biurze jest łącznie około 501-1000 osób.

2. jak możemy zagwarantować jakość?
Zawsze próbka przedprodukcyjna przed masową produkcją;
Zawsze ostateczna kontrola przed wysyłką;

3. co możesz u nas kupić?
podgrzewacz wody z pompą ciepła, powietrzna pompa ciepła, basenowa pompa ciepła, inwerterowa pompa ciepła, pompa ciepła EVI

4. dlaczego warto kupować u nas, a nie od innych dostawców?
Sunrain jest spółką giełdową, która posiada największe i najbardziej zaawansowane fabryki produkujące pompy ciepła w całych Chinach.Mamy bardzo silny i profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy zatrudniający ponad 50 pracowników.Sunrain wydał ponad 6 milionów RMB na budowę najbardziej zaawansowanych laboratoriów.

5. jakie usługi możemy świadczyć?
Akceptowane warunki dostawy: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU;
Akceptowana waluta płatności: USD, EUR, JPY, CAD, AUD, HKD, GBP, CNY, CHF;
Akceptowany typ płatności: T / T, L / C, D / PD / A, MoneyGram, karta kredytowa, Western Union, gotówka, depozyt;
Używany język: angielski, chiński, hiszpański, portugalski, niemiecki, francuski;

Chiny Solareast Heat Pump Ltd. profil firmy 0

 

 

 

Historia

Chiny Solareast Heat Pump Ltd. profil firmy 0Chiny Solareast Heat Pump Ltd. profil firmy 1

 

 

 

2012:

*GUANGDONG SUNRAIN AIR SOURCE ENERGY CO., LTD.została oficjalnie założona w Shunde.

*W tym samym roku oficjalnie wprowadzono na rynek domowe powietrzne podgrzewacze wody z pompą ciepła (1HP 150L, ​​1HP 200L typu split) oraz komercyjne podgrzewacze wody z pompą ciepła (3HP, 5HP, 10HP).

 

2013:

* Przeszedł certyfikację trzech systemów ISO9001, ISO14001, ISO18001, oficjalnie uruchomiono duże komercyjne jednostki grzewcze (12P, 20P), pomyślnie opracowano automatyczną inteligentną suszarkę z podwójnym sterowaniem.

 

2014:

*Uzyskaj krajową licencję na produkcję produktów przemysłowych.

*Uzyskał krajową kwalifikację laboratoryjną do znakowania wydajności podgrzewania wody pompą ciepła do celów ewidencji.

 

2015:

*Pierwsza generacja urządzeń o stałej częstotliwości do ogrzewania i chłodzenia gospodarstw domowych o bardzo niskiej temperaturze oraz jednostek inwerterowych (5P, 6P) została pomyślnie opracowana i zastosowana na pekińskim rynku konwersji węgla.

 

2016:

*Oceń jako krajowe przedsiębiorstwo high-tech.

 

2017:

* Zbuduj najbardziej rozbudowaną bazę produkcyjną powietrznych pomp ciepła w Azji w strefie high-tech Shunde w Guangdong.Zainwestowała 545 milionów RMB, zajmując powierzchnię 100 000 metrów kwadratowych.

*Pomyślnie opracowano wysokowydajną i zrównoważoną, zintegrowaną, domową maszynę chłodzącą i grzewczą o zmiennej częstotliwości dla gorących latem i mroźnych zimowych obszarów.

*Pomyślnie opracowaliśmy serię bardzo niskotemperaturowych dużych komercyjnych jednostek grzewczych (13HP, 25HP) iz powodzeniem wprowadziliśmy je na rynek.

 

2018:

* Rozpoznać jako Guangdong High Efficiency, Energy Saving and Environmental Protection Pompa ciepła ze źródłem powietrza Engineering Technology Research Center przez Departament Nauki i Technologii Prowincji Guangdong.

* Jako pionier 3-minutowej inteligentnej technologii rozmrażania, osiągnął trzy wiodące w branży charakterystyczne technologie szybkiego rozmrażania, dokładnego rozmrażania i wysokiej wydajności energetycznej oraz uzyskał certyfikat certyfikacji charakterystyki produktu wydany przez Instytut Badawczy Hefei General Technology.

Nagrodzony jednostką przygotowującą mechanizm krajowego standardu weryfikacji spójności danych;

* Oficjalnie rozwiń rynek międzynarodowy;

 

2019:

* Pomyślny rozwój ultraniskotemperaturowych produktów z pełną konwersją częstotliwości 1 Hz do chłodzenia i ogrzewania z podwójnym zasilaniem, IPLV (H): 3,26, COP (-12 ℃): 2,75, przekraczając krajową pierwszorzędną efektywność energetyczną.

* Urządzenie basenowe o zmiennej częstotliwości serii R32 i podgrzewacz wody serii R290 zostały pomyślnie opracowane i wyeksportowane do Europy, Ameryki i Australii.

 

2020:

*Zostań autorem dwóch norm krajowych: Powietrzna pompa ciepła o niskiej temperaturze otoczenia (agregat chłodniczy) Jednostka: Komercyjna i powietrzna pompa ciepła o niskiej temperaturze otoczenia (agregat chłodniczy) Jednostka: Gospodarstwo domowe.

*Uznany za wiodące przedsiębiorstwo w podzielonych branżach w Foshan.

* Zdobył tytuł niewidzialnego przedsiębiorstwa uprawy mistrzów w przemyśle wytwórczym Foshan.

 

2021:

* Zdobył zaszczyt Guangdong Specialization, Refinement, Innovation Enterprise;

*Nagrodzone przedsiębiorstwo Gazelle (Wysokiego Wzrostu);

* Pomyślnie opracowane europejskie produkty potrójnego zasilania o ultraniskiej temperaturze A + + +;

*Produkty sprzedają się dobrze w 54 krajach i regionach na całym świecie, które stały się preferowanym wyborem wielu międzynarodowych partnerów;

*Zainwestuj 500 mln juanów w przygotowanie budowy bazy powietrznych pomp ciepła w Lianyungang, planowanej budowy 10 nowoczesnych linii produkcyjnych pomp ciepła;do pięciu pomieszczeń testowych o bardzo niskiej temperaturze -35 ℃ i założenie instytutu badań podstawowych technologii pomp ciepła.

*Podjęto krytyczny program badawczo-rozwojowy XIII planu pięcioletniego oraz projekt badawczo-wdrożeniowy przeciwzamrożeniowej pompy ciepła z powietrzem przeciwzamrożeniowym.

* Zdobył pierwszą nagrodę w Nagrodzie Naukowo-Technicznej Chińskiego Towarzystwa Chłodniczego.

Nasz zespół
Solareast Pompa Ciepła Sp. (kod giełdowy 603366) jest największym chińskim dostawcą powietrza na skalę przemysłową źródłowe systemy pomp ciepła i solarne podgrzewacze wody to firma high-tech która specjalizuje się w badaniach, produkcji i marketingu odnawialnych produkty.Zakres działalności grupy obejmuje powietrzną pompę ciepła, basen pompa ciepła, solarny podgrzewacz wody, zbiornik na wodę, urządzenie kuchenne itp., które mogą spełniają różne wymagania przemysłowych zastosowań komercyjnych i mieszkaniowych.
Chiny Solareast Heat Pump Ltd. profil firmy 0
 
Solareast Pompa Ciepła Sp.Dział badawczo-rozwojowy jest odpowiedzialny za utrzymanie konkurencyjności poprzez dostarczanie informacji o rynku oraz tworzenie i ulepszanie odpowiednich produktów/usługlub odpowiednio ulepszając istniejące.Badania i rozwój będą odgrywać kluczową rolę w biznesieprzyszły wzrost.
 

Chiny Solareast Heat Pump Ltd. profil firmy 1

 

Co roku nasza firma organizuje różne zajęcia dla naszych zespołów, aby poza pracą mogły wieść barwne życie.

Chiny Solareast Heat Pump Ltd. profil firmy 2

Wymiana i wzajemne uczenie się firm.

 

Chiny Solareast Heat Pump Ltd. profil firmy 3

 

Klienci z zagranicy odwiedzają fabrykę

Chiny Solareast Heat Pump Ltd. profil firmy 4

Chiny Solareast Heat Pump Ltd. profil firmy 5

 

Chiny Solareast Heat Pump Ltd. profil firmy 6

 

Udział w różnych wystawach

Chiny Solareast Heat Pump Ltd. profil firmy 7

Chiny Solareast Heat Pump Ltd. profil firmy 8

 

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Pompa ciepła do ogrzewania i chłodzenia Dostawca. Prawa autorskie © 2022-2024 sunrainheatpump.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.