Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Korzyści z pompy ciepła
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się teraz

Korzyści z pompy ciepła

2022-04-09

Najświeższe informacje o firmie Korzyści z pompy ciepła

Co to jest pompa ciepła? Cóż, to w zasadzie lodówka… ale na odwrót!W lodówce sprzęt z tyłu urządzenia odbiera ciepło z wnętrza lodówki i oddaje je do pomieszczenia.

 

najnowsze wiadomości o firmie Korzyści z pompy ciepła  0

 

Chcemy wziąć ciepło z zewnątrz i wprowadzić je do kabiny, abyśmy byli mili i smaczni.Ale nie musimy po prostu pobierać tego ciepła z zewnątrz samochodu… możemy wychwytywać ciepło, które zostałoby zmarnowane przez inne części pojazdu, takie jak silnik czy elektronika.

 

najnowsze wiadomości o firmie Korzyści z pompy ciepła  1

 

Co się dzieje, gdy pracuje pompa ciepła?Cóż, to jest kwestia techniczna, ale warto poświęcić na nią 30 sekund.Czynnik chłodniczy pochłania ciepło ze źródła takiego jak ciepła bateria i zmienia się z cieczy w gaz.Gaz ten jest następnie sprężany, co z kolei jeszcze bardziej go podgrzewa.Ciepło to jest następnie przekazywane do kabiny Twojego pojazdu, aby Cię ogrzać.

 

najnowsze wiadomości o firmie Korzyści z pompy ciepła  2

 

A gdy ciepło jest przekazywane do kabiny, schładza się i skrapla z powrotem do cieczy w ramach wtórnej wymiany ciepła.Po odebraniu wystarczającej ilości ciepła ciecz przechodzi przez zawór rozprężny, aby zmniejszyć ciśnienie.Stamtąd ponownie przechodzi przez ten sam proces.

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Pompa ciepła do ogrzewania i chłodzenia Dostawca. Prawa autorskie © 2022-2024 sunrainheatpump.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.