Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Trzy skrzynie i trzy plany! W oparciu o energię powietrza + energię słoneczną odkryj nowe pomysły na sprzątanie i ogrzewanie kampusu!
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się teraz

Trzy skrzynie i trzy plany! W oparciu o energię powietrza + energię słoneczną odkryj nowe pomysły na sprzątanie i ogrzewanie kampusu!

2022-09-28

Najświeższe informacje o firmie Trzy skrzynie i trzy plany! W oparciu o energię powietrza + energię słoneczną odkryj nowe pomysły na sprzątanie i ogrzewanie kampusu!

Szkoła to miejsce o dużym zagęszczeniu, a wszyscy uczniowie od liceum do przedszkola są nieletni, więc techniczna droga czyszczenia i ogrzewania kampusu ma wyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa, ochrony środowiska i komfortu.

Budynki kampusowe mają specjalny status pomiędzy budynkami.W systemie ciepłowniczym kampusu, ze względu na różne funkcje budynku, obciążenie cieplne budynku jest zupełnie inne i ma cechy okresowości i fazy.Dlatego konieczne jest kompleksowe rozważenie zasobów i czynników energetycznych wokół szkoły, przegród zewnętrznych i innych aspektów warunków, zgodnie z charakterystyką każdego projektu, aby wybrać odpowiednią metodę czystego ogrzewania.

Dlatego szkolny system centralnego ogrzewania powinien zapewniać ogrzewanie na żądanie, ogrzewanie zrównoważone i ogrzewanie standardowe, a temperatura ogrzewania powinna być regulowana.W początkowej fazie ogrzewania powinien być w stanie zapewnić ogrzewanie wysokotemperaturowe i szybko podnieść temperaturę w pomieszczeniu.Gdy budynek lub jedno pomieszczenie jest puste, może zrealizować zmianę pracy w zakresie ogrzewania niskotemperaturowego, aby obniżyć temperaturę, koszty operacyjne i osiągnąć cel oszczędności energii i ochrony środowiska, zmniejszając początkowe koszty inwestycyjne i operacyjne.

 

Projekt remontu czystego ogrzewania przedszkoli podstawowych i gimnazjów

 

Solareast Heat Pump Ltd. integruje takie czynniki, jak komfort, stabilność, bezpieczeństwo, ekonomia, oszczędność energii, ochrona środowiska i inne czynniki wymagane przez projekt „Campus Clean Heating” i przyjmuje powietrzną pompę ciepła o bardziej energooszczędnych zaletach.Ta metoda ogrzewania jest mniej zależna od zasobów i energii i może spełnić wymagania projektu „Campus Clean Heating” w zakresie wyznaczonych celów.

 

najnowsze wiadomości o firmie Trzy skrzynie i trzy plany! W oparciu o energię powietrza + energię słoneczną odkryj nowe pomysły na sprzątanie i ogrzewanie kampusu!  0

 

Zalety projektu

 

1. Stała temperatura i komfort.Wentylator chłodzący i grzewczy pompy ciepła Solareast wykorzystuje wygodną metodę montażu na podłodze, z kierunkowym wylotem powietrza.Przy tej metodzie instalacji przepływ ciepła odbywa się od dołu do góry, co odpowiada metodzie dyfuzji i wymiany ciepła oraz zwiększa komfort i ochronę środowiska.

2. Oszczędność energii konwersji częstotliwości.Wyposażony w nową inteligentną platformę kontroli konwersji częstotliwości, temperaturę ogrzewania można regulować w dowolnym momencie zgodnie z zapotrzebowaniem, bezstopniowa konwersja częstotliwości nie musi być często uruchamiana, czas reakcji jest krótki, a tryb oszczędzania energii nie warunkuje pracy jednostki.

3. Koszt jest super ekonomiczny.Roczny koszt eksploatacji projektu to 10 juanów/㎡, czyli znacznie mniej niż w przypadku oryginalnej metody ogrzewania.Nadaje się nie tylko do potrzeb szkół w regionie północnym, ale także do chłodzenia i ogrzewania hoteli, pensjonatów, szpitali i innych obiektów.

 

Projekt czystego ogrzewania szkoły Xingguang w dystrykcie Taigu, miasto Jinzhong, prowincja Shanxi

najnowsze wiadomości o firmie Trzy skrzynie i trzy plany! W oparciu o energię powietrza + energię słoneczną odkryj nowe pomysły na sprzątanie i ogrzewanie kampusu!  1

 

Wprowadzenie do projektu:Projekt czystego ogrzewania szkoły Xingguang w dystrykcie Taigu w mieście Jinzhong w prowincji Shanxi znajduje się obok linii Hanxi w dystrykcie Taigu w mieście Jinzhong.Pierwotne zapotrzebowanie szkoły na ogrzewanie wynosi około 10 000 metrów kwadratowych dla budynku akademika i stołówki oraz 5 000 metrów kwadratowych dla budynku dydaktycznego.Ze względu na różne czynniki zewnętrzne nie można uzyskać centralnego ogrzewania, dlatego projekt musi zapewnić najbardziej opłacalne rozwiązanie czystego ogrzewania zgodnie z obecną sytuacją szkoły.

najnowsze wiadomości o firmie Trzy skrzynie i trzy plany! W oparciu o energię powietrza + energię słoneczną odkryj nowe pomysły na sprzątanie i ogrzewanie kampusu!  2

Zgodnie z formą budynku, przeznaczeniem budynku, charakterystyką użytkowania i zapotrzebowaniem na ciepło każdego budynku w różnym czasie, Solareast Heat Pump Ltd. zaplanował i zaprojektował moduł kolektora próżniowego + rozwiązanie systemowe pompy ciepła powietrze źródło odpowiednie do ogrzewania rozproszonego.

 

Efektywne połączenie 42 ton modułów kolektorów słonecznych i 8 zestawów powietrznych pomp ciepła 50P znacznie podnosi wartość COP systemu i znacznie obniża koszty eksploatacji;jednocześnie system podwójnego źródła ciepła skutecznie zapewnia stałą temperaturę grzania systemu.System może jednocześnie spełniać wymagania bezpieczeństwa, wydajności, energooszczędności i ochrony środowiska dla czystego ogrzewania kampusu, całkowicie pozbyć się silnej zależności od tradycyjnych metod ogrzewania i dać szkole dużą przewagę na rynku.

 

I.Zalety projektu

1. Oszczędność energii i ochrona środowiska.Ogrzewanie pompą ciepła charakteryzuje się długą żywotnością i szerokimi możliwościami zastosowania.W tych samych warunkach temperaturowych można zaoszczędzić 40%-60% kosztów energii.Gdy zasoby kolektora słonecznego są niewystarczające, powietrze może automatycznie zacząć zapewniać ochronę przed ogrzewaniem, a praca jest bardziej stabilna.Zastosowana w projekcie jednostka energetyczna Solareast aurora wykorzystuje energooszczędną technologię ogrzewania w ultraniskiej temperaturze, która zapewnia bardziej wydajne ogrzewanie, lepszy efekt dławienia i bardziej wystarczającą wymianę ciepła.Wydajność energetyczna jest o ponad 30% wyższa niż podobnych produktów w niskiej temperaturze.Dzięki zaletom podwójnych źródeł ciepła, które wzajemnie się uzupełniają, można osiągnąć jeszcze wyższą wydajność pracy i zwiększyć oszczędności energii.

2. Ekonomiczny.Pod względem kosztów ogrzewania, powietrzna pompa ciepła może generować prawie żadne koszty, podczas gdy głównym źródłem energii do ogrzewania jest ciepło w powietrzu, energia elektryczna jest wykorzystywana tylko do uruchomienia pompy ciepła.Energia wykorzystana do uruchomienia pompy ciepła to tylko jedna czwarta energii potrzebnej do wytworzenia takiej samej ilości ciepła przy użyciu grzałki elektrycznej.

3. Wygodny i stabilny.System prowadzi ogrzewanie i cyrkulację przez rurociągi wodne, efekt ogrzewania jest naturalny i komfortowy oraz występuje pewien efekt akumulacji ciepła.Nie tylko to, system jest bardzo inteligentny, łatwy w obsłudze i prosty w obsłudze, ale jest również bardzo odpowiedni dla potrzeb szkoły.

 

W procesie użytkowania każdy element systemu grzewczego jest bezpieczny, wygodny, przyjazny dla środowiska i ekonomiczny, co jest bardzo odpowiednie do użytku szkolnego, łatwe w obsłudze i oszczędza pieniądze i siłę roboczą.System w ten sposób pomaga poprawić komfort środowiska uczenia się uczniów.Dla działu wsparcia logistyki szkoły, a zwłaszcza nauczycieli dyżurujących w okresie ferii zimowych, system jest regularnie utrzymywany przez wskazaną osobę, dzięki czemu nauczyciele nie muszą wykonywać żadnej operacji, nawet ustawień, co oszczędza dużo kłopotów.

 

Podsumowując, w obliczu specjalnego zapotrzebowania budynków szkolnych na podział czasu, presji kosztowej dużego zapotrzebowania na ogrzewanie oraz problemów środowiskowych związanych z tradycyjnym ogrzewaniem, Solareast Heat Pump Ltd. Rozwiązanie systemu czystego ogrzewania w szkołach może zostać zakończone według uczniów harmonogram.Inteligentna kontrola i kontrola w tle;system grzewczy wykorzystuje do ogrzewania darmową odnawialną energię powietrza i energię słoneczną.Szkoła nie tylko nie martwi się o koszty energii, ale także oszczędza znaczne i kontrolowane koszty.

 

w ostatnich latach intensywnie promowano i stosowano rozwiązania w zakresie ogrzewania i ogrzewania opartego na czystej energii, przynoszące znaczne korzyści w zakresie oszczędności energii i redukcji emisji.Solareast Heat Pump Ltd. dostarcza komplementarne rozwiązanie systemowe multi-czystej energii oparte na energii powietrza + energia słoneczna.Powstało wiele klasycznych przypadków modelowych w dziedzinie oszczędzania energii budynków kampusowych.

 

Wraz z oczywistym trendem rozwoju czystego, inteligentnego i niskoemisyjnego ogrzewania na terenie kampusu oraz integracją nowej energii i technologii Internetu Rzeczy, trend ten będzie jeszcze przyspieszony.Dzięki zaawansowanej technologii produktów i rozwiązaniom systemów czystej energii cieplnej, Solareast Heat Pump Ltd. zobowiązana jest do promowania dalszego rozwoju rynku czystego ogrzewania.

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Pompa ciepła do ogrzewania i chłodzenia Dostawca. Prawa autorskie © 2022-2024 sunrainheatpump.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.