Dom > produkty > Pompy cieplne modułu hydraulicznego >
6L 3KW Solareast R290 Hydraulic Module Heat Pump bez zbiornika wody

6L 3KW Solareast R290 Hydraulic Module Heat Pump bez zbiornika wody

3 kW hydraulicznego pompy ciepła

6 l hydraulicznego pompy ciepła

Nazwa handlowa:

SolarEast

Skontaktuj się z nami

Poprosić o wycenę
Szczegóły Produktu
Zasilanie:
220-240/1/50,380-415/1/50
Klasa IP:
IPX1
Poziom ciśnienia akustycznego:
35dB
Pasmo:
OEM
Kolor:
Biały, czarny, OEM
Warunki płatności i wysyłki
Opis produktu
Model HU-3K/6LA1 HU-9K/6LA3
Zasilanie 220-240/1/50 380-415/1/50
Moc ogrzewania pomocniczego kW 3 9
Maksymalna moc wejściowa. kW 3.5 3.5
Maksymalny prąd wejściowy. A 15.6 16.2
Nie poddawany uderzeniom elektrycznym / Ja...
Klasa IP / IPX1
Połączenia rurociągowe W środku. G1
Spadek ciśnienia wody kPa 10
Ciśnienie wody Min/Max MPa 00,1/0.3
Poziom ciśnienia akustycznego dB ((A) 35
Wymiary jednostki (W/H/D) mm 420×670×260
Wymiary wysyłki (W/H/D) mm 480×720×310
Waga netto kg 29
Waga brutto kg 33

*Proszę zapoznać się z tabliczką oznaczającą w przypadku ulepszeń produktu lub zmian specyfikacji bez uprzedniego powiadomienia.

 


 

Pompy cieplne Solareast R290, połączone z wewnętrznym modułem hydraulicznym, zapewniają większą elastyczność i wydajność.zapewnienie nie tylko przyjazności dla środowiska, ale także wyjątkowej efektywności energetycznejDzięki zaawansowanej technologii osiąga znaczne oszczędności energii, co czyni go opcją ekonomiczną dla zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych.zawierający pompę cyrkulacyjną i wymiennik ciepła podłączony do jednostki zewnętrznej przez rury chłodniczeTo elastyczne rozwiązanie odpowiada specyficznym potrzebom użytkowników, umożliwiając dostosowanie systemów ogrzewania i chłodzenia o optymalnej wydajności.

 

  • Moduł hydrauliczny bez zbiornika wody

Rury chłodnicze łączą wewnętrzny moduł hydrauliczny, który zawiera wymiennik ciepła i pompę cyrkulacyjną, z jednostką zewnętrzną.

 

 

without tank

 

 

  • Przystępne dla użytkownika sterowanie

Kolorowy ekran LED pozwala na dostęp do każdego menu.


 

screen

 

 

  •  Kontrola Wi-Fi

Wi-Fi jest standardową funkcją we wszystkich modelach, co ułatwia zdalne monitorowanie i kontrolowanie pracy pompy.
 

wifi

 

 

  • Oszczędności energii

Ze względu na wysoki poziom SCOP, pompy ciepła Solareast DC Inverter zapewniają znaczne oszczędności energii zarówno w zakresie ogrzewania, jak i produkcji ciepłej wody.ilość zużytej energii może być o 30% do 50% tańsza niż w przypadku konwencjonalnych systemów ogrzewania, takich jak kotły.
 

energy saving 图标

 

 

  • Zmniejszenie zapotrzebowania na przestrzeń

Każdy z elementów jest zintegrowany z modułem wewnętrznym, a ponieważ moduł hydrauliczny Solareast posiada zintegrowany zbiornik ciepłej wody, jest doskonałym oszczędnym miejscem do użytku mieszkalnego.To opakowanie zawiera wstępnie skonfigurowane części hydroniczne i ciepłej wody.Moduł Hydrauliczny Solareast jest niezwykle niezawodny, wydajny i łatwy w obsłudze.

 

White_Utility_Closet_Feb_20142

 

 

  •  Tryb działania ultra cichy

Możemy zmniejszyć hałas w nocy lub w innych czasach, kiedy musi być ekstra cicho o połowę poprzez regulację mocy sprężarki i wentylatora.To daje ci największą komfort..

安静图标

  • Ekskluzywny projekt do pracy w najbardziej ekstremalnych warunkach

Urządzenia te są zdolne do pracy w różnych warunkach temperatury zewnętrznej, w tym w warunkach ekstremalnie zimnych (-25°C do 45°C).
 

极寒天气

 

 

 

 

  • Potwierdzona jakość

Przyszłe inteligentne sieci energetyczne mogą zawierać pompy ciepła słoneczne, które pomogą zapewnić niedrogie systemy ogrzewania niezbędne do osiągnięcia celów redukcji emisji dwutlenku węgla.


Każda pompa ciepła i podgrzewacz wody sprzedawane w Europie są poddawane rygorystycznym testom przez różne programy certyfikacji.Często są to wymagania, aby kwalifikować się do pomocy państwaPompy ciepła Solareast spełniają następujące programy akredytacji jakości, które mają rygorystyczne wymagania: MCS, Keymark, CE (Conformité Européenne), ErP (Energy-Related Products), BAFA, SG Ready,I tak dalej..


 

 

 

 

certificates

 

 

 

  • Skuteczne rozwiązanie IoT

Dla dealerów platforma zarządzania klientami IoT firmy Solareast może znacznie zmniejszyć koszty pracy.Umożliwia to rejestrację wszystkich parametrów operacyjnych jednostek i synchronizację danych z tłem zarządzania sprzedawcą i producentemSprzedawca może natychmiast zaoferować użytkownikom najlepsze rozwiązania na podstawie tego raportu, jeśli pompa ciepła ma raport o błędzie.

 

Iot

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Pompa ciepła do ogrzewania i chłodzenia Dostawca. Prawa autorskie © 2022-2024 sunrainheatpump.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.